• Slideshow Image 1
  • Slideshow Image 2

Rejestracja

* - WYMAGANE DANE

Dane rejestracyjne

Login*:
Hasło*:
Powtórzone hasło*:
Adres e-mail*

Dane osobowe

Imię lub Nazwa (cz. 2)*:
Nazwisko lub Nazwa (cz. 1)*:
Kod pocztowy*/Miejscowość*:
Ulica*/Nr domu*/Nr lokalu:
Kraj*:

Inne

Telefon*:
Telefon komórkowy:
Nr fax:
PESEL:
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zamówienia przez MODRZEWSCY Sp.J. zgodnie z RODO - Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych) Oświadczam, że zostałem (/am) poinformowany(/a), że podanie moich danych osobowych ma charakter dobrowolny, oraz że przysługuje mi prawo dostępu do danych, ich poprawiania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub przeniesienia do innego administratora danych.

*Akceptuję Regulamin i Politykę Prywatności

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Modrzewscy Sp.J.w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany w formularzu kontaktowym.


Logowanie

Zdrowa żywność

Kosmetyki naturalne

Nowości

Promocje Producentów

Zestawy z miniproduktami

Dotacja na kapitał obrotowy dla Modrzewscy Sp.J.

Numer projektu: POPW.01.05.00-06-0255/20

Wartość projektu: 70 133,64 pln

Wkład Funduszy Unii Europejskiej: 70 133,64 pln

Cel projektu: Projekt dotyczy wsparcia przedsiębiorcy w zakresie zapewnienia płynności finansowej oraz wsparcia bieżącej działalności w związku z trudnościami finansowymi, które wystąpiły u przedsiębiorce wskutek epidemii COVID-19. Pomoc finansowa udzielana na podstawie programu nr SA.57015 (2020/N).