• Slideshow Image 1
  • Slideshow Image 2

Karta Produktu

Bebilon 3 z Pronutra Mleko 1100G X 4 SZTUKI

cena

209,95 zł

producent:
NUTRICIA POLSKA SP. Z O.O.
rodzaj:
Diet. środ. specjal. przezn. med.
miara:
1100 g
kraj:
POLSKA
EAN:
5900852039560

Zestaw 4 x 1100g +MUSTELA BEBE Balsam do nacier.klatki piers.40ml


Bebilon Junior 3 z Pronutra+ jest modyfikowanym mlekiem w proszku, przeznaczonym dla dzieci po ukończeniu 1. roku życia.

Receptura Bebilonu jest efektem ponad 30 lat badań naukowych nad mlekiem matki. Staranna analiza pozwoliła nam na stworzenie mleka, które może być pierwszym naturalnym wyborem dla Ciebie i Twojego dziecka, jeśli nie możesz karmić piersią.

Bebilon Junior 3 zawiera Pronutra+,
wyjątkową mieszankę składników:

opatentowaną, klinicznie przebadaną kompozycję prebiotyków (GOS/FOS) w ilości 1,3g/100ml, dzięki czemu wspiera korzystną mikroflorę jelitową
witaminy A, C i D, dla prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego
Ponadto Bebilon Junior 3 z Pronutra+ zawiera niezbędne witaminy i składniki mineralne odpowiednio do potrzeb żywieniowych dzieci, które ukończyły pierwszy rok życia.

Twoje dziecko, które ukończyło pierwszy rok życia nie jest małym dorosłym. Wciąż ma specjalne potrzeby żywieniowe. Dlatego możesz nadal podawać mu mleko dostosowane do jego wieku.

Bebilon Junior z Pronutra+ został przebadany u ponad 700 dzieci z 500 żłobków.

Bebilon Junior 3 z Pronutra+ może być samodzielnym posiłkiem, jak również może służyć do przyrządzania kleików i kaszek, np. BoboVita firmy NUTRICIA.

Bebilon – ekspert w żywieniu niemowląt
Bebilon jest ekspertem w opracowaniu produktów, które towarzyszą Twojemu dziecku na każdym etapie rozwoju. Skład Bebilon Junior 3 z Pronutra+ został stworzony w oparciu o skrupulatną analizę potrzeb żywieniowych małych dzieci i wiedzę na temat niedoborów najczęściej występujących w tej grupie wiekowej.


Logowanie

Zdrowa żywność

Kosmetyki naturalne

Nowości

Promocje Producentów

Zestawy z miniproduktami