• Slideshow Image 1
  • Slideshow Image 2

Karta Produktu

EQUILIBRA ALOESOWY DERMO ŻEL MULTI ACTIVE 75ml

cena

15,99 zł

producent:
APS IMPORT-EXPORT
rodzaj:
Kosmetyk
miara:
75 ml
kraj:
POLSKA
EAN:
8000137012398

Extra Dermo żel aloesowy Multi Active to produkt wielofunkcyjny, składający się w 98% z czystego żelu aloesowego pozyskiwanego na zimno metodą ekstrakcji. Wspomaga leczenie różnych dolegliwości, nadaje się również do pielęgnacji skóry dzieci. Koi i łagodzi podrażnienia i uszkodzenia skóry. Zmniejsza ból w przypadku otarć, odcisków i pęcherzy. Przynosi ulgę przy oparzeniach i poparzeniach słonecznych. Przyspiesza regenerację skóry po depilacji i goleniu. Wspiera gojenie drobnych ranek i zadrapań. Zmniejsza ryzyko podrażnień spowodowanych poceniem się skóry. Może być również stosowany w jamie ustnej, jako produkt pomocniczy przy zapaleniu dziąseł. Jako środek kosmetyczny może być stosowany jako środek nawilżający do cery przesuszonej i odwodnionej, a także trądzikowej. Warto mieć go w apteczce.

Sposób użycia: do użytku zewnętrznego. UWAGA. Produkt można stosować na podrażnioną skórę, nie stosować na otwarte rany.

Logowanie

Zdrowa żywność

Kosmetyki naturalne

Nowości

Promocje Producentów

Zestawy z miniproduktami

Dotacja na kapitał obrotowy dla Modrzewscy Sp.J.

Numer projektu: POPW.01.05.00-06-0255/20

Wartość projektu: 70 133,64 pln

Wkład Funduszy Unii Europejskiej: 70 133,64 pln

Cel projektu: Projekt dotyczy wsparcia przedsiębiorcy w zakresie zapewnienia płynności finansowej oraz wsparcia bieżącej działalności w związku z trudnościami finansowymi, które wystąpiły u przedsiębiorce wskutek epidemii COVID-19. Pomoc finansowa udzielana na podstawie programu nr SA.57015 (2020/N).