>
  • Slideshow Image 1
  • Slideshow Image 2

Karta Produktu

Allnutrition Curcuma kaps. 90 kaps.

cena

22,99 zł

producent:
SFD S.A.
rodzaj:
Suplement diety
miara:
90 kaps.
kraj:
POLSKA
EAN:
5902837721316

Zdjęcie ma charakter informacyjny. Rzeczywisty wygląd produktu może się różnić od prezentowanego na zdjęciu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zmiany w wyglądzie produktu dokonane przez producenta
ALLNUTRITION CURCUMA

Wskazania:
Allnutrition Curcuma to suplement diety, który działa wspomagająco na utrzymanie zdrowych stawów wspierając ich elastycznos´c´. Preparat jest przeznaczony dla aktywnych fizycznie osób powyżej 18 roku życia.

Właściwości:
Suplement diety Curcuma marki Allnutrition opiera się na zawartości kurkumy. Kurkuma (Curcuma Longa) jest przyprawą, która pochodzi z południowo-wschodniej Azji i należy do rodziny imbirowatych. Z uwagi na zawartość kurkuminy, kurkuma działa antyoksydacyjnie, unieszkodliwiając wolne rodniki i zapezpieczając materiał genetyczny. Działa też spowalniająco na starzenie się organizmu. Kurkuma wykazuje także działanie przeciwzapalne oraz dobroczynnie oddziałuje na metabolizm cholesterolu. Wspomaga utrzymanie zdrowych stawów i wspomaga ich elastycznos´ć. Wspiera przyspieszanie trawienia i prawidłowe działanie układu nerwowego. Co więcej, wspomaga apetety w przypadku jego utraty.

Skład:
ekstrakt z kłącza ostryżu długiego Curcuma longa (kurkuma), otoczka kapsułki: żelatyna, woda, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, barwnik: dwutlenek tytanu; substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu

1 kapsułka zawiera ekstrakt z kłącza ostryżu długiego Curcuma longa - 1000 mg.

Stosowanie:
Zaleca się przyjmowanie 1 kapsułki dziennie popijając wodą.
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Ważne informacje:
Suplementu diety Allnutrition Curcuma nie należy spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik produktu.
Preparat należy przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze pokojowej i wsposón niewidoczy i niedostepny dla dzieci.

Opakowanie:
90 kapsułek

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przed zastosowaniem produktu sugerujemy zapoznanie się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce.

Logowanie

Zdrowa żywność

Kosmetyki naturalne

Nowości

Promocje Producentów

Zestawy z miniproduktami