>
  • Slideshow Image 1
  • Slideshow Image 2

Karta Produktu

ALLNUTRITION Suszona żurawina 250g

cena

9,99 zł

miara:
250g
EAN:
5902837719436

Zdjęcie ma charakter informacyjny. Rzeczywisty wygląd produktu może się różnić od prezentowanego na zdjęciu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zmiany w wyglądzie produktu dokonane przez producenta
BOGACTWO WITAMIN I MINERAŁÓW
DOBROCZYNNE DZIAŁANIE NA UKŁAD POKARMOWY ORAZ UKŁAD MOCZOWY
NATURALNA SŁODYCZ
DOSKONAŁY DODATEK DO CIAST, DESERÓW, MIĘS
ŻURAWINA SUSZONA znana jest przede wszystkim z działania ograniczającego rozwój bakterii oraz skuteczności w zapobieganiu infekcji dróg moczowych i pęcherza. Udowodniono bowiem że obecne w niej związki nie tylko chronić mogą przed rozwojem zapalenia pęcherza, ale także wspomagają leczenie tej uciążliwej przypadłości. Warto jednak mieć na uwadze, że żurawina posiada również inne właściwości.

Żurawina zawiera takie witaminy jak B1, B2, B6, C, E, karoten, a także minerały: sód, potas, fosfor, wapń, magnez, jod i żelazo oraz flawonoidy, które pełnią funkcję silnych przeciwutleniaczy. Żurawina jest również bogatym źródłem błonnika, może zatem być pomocna osobom cierpiącym na zaparcia.

Żurawina chroni przed miażdżycą.

Badania naukowe wskazują, że polifenole obecne w owocach żurawiny działają ochronnie na lipoproteiny osocza, neutralizując wpływ wolnych rodników na zawarte w nich lipidy. Mniejsza podatność lipoprotein na utlenianie oznacza mniejsze ryzyko rozwoju chorób sercowo-naczyniowych o podłożu miażdżycowym. Dodatkowo, bioaktywne związki obecne w żurawinie pomagają także obniżyć poziom „złego cholesterolu” czyli lipoprotein o niskiej gęstości LDL, co również może mieć korzystny wpływ na kondycję układu krążenia, także działają przeciwagregacyjnie zmniejszając ryzyko powstawania zatorów w świetle naczyń krwionośnych.

Logowanie

Zdrowa żywność

Kosmetyki naturalne

Nowości

Promocje Producentów

Zestawy z miniproduktami