• Slideshow Image 1
  • Slideshow Image 2

Karta Produktu

Ascolip Liposomalna Vit C 1000mg żel 30saszetek

cena

69,89 zł

producent:
GENEXO SP. Z O.O.
rodzaj:
Suplement diety
miara:
30 sasz.a 5g
kraj:
POLSKA
EAN:
5903111882532

ASCOLIP LIPOSOMALNA WITAMINA C 1000 mg

Wskazania:
Ascolip Liposomalna Witamina C 1000 mg jest suplementem diety, który pomaga dostarczyć naszemu organizmowi tak ważną dla naszego zdrowia witaminę C. Może być stosowany zarówno przez osoby dorosłe jak i dzieci.

Właściwości:
Witamina C czyli kwas L-askorbinowy to rozpuszczalna w wodzie witamina, która jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Jest ona wyjątkowo nietrwała, stale zużywana i nie jest magazynowana w organizmie. Dlatego właśnie tak ważne jest jej codzienne uzupełnianie. Zwierzęta jak i rośliny w większości potrafią produkować własną witaminę C, jednak człowiek niestety musi ją dostarczać z zewnątrz. Warto wtedy sięgnąć po Ascolip Liposomalną Witaminę C. Ascolip jest preparatem, który zawiera liposomalną witaminę C, która zamknięta jest w opatentowanej formule LIPOSHELL®. Dzięki zastosowaniu technologii LIPOSHELL® uzyskana została bardzo wysoka wydajność w transporcie witaminy C w wybrane miejsca organizmu. Liposomy LIPOSHELL ® są zbliżone do błon komórkowych w organizmie ludzkim. To sprawia, że są nie tylko bezpieczne, ale i biozgodne. Liposomy LIPOSHELL® pozwalają na długotrwałe, stabilne zamknięcie witaminy C w ich wnętrzu oraz na efektywne jej wchłanianie. Witamina C jest bardzo istotna dla prawidłowego funkcjonowania organizmu, gdyż uczestniczy w wielu różnych procesach. Poprzez zwiększanie aktywności białych krwinek oraz interferonu stanowi wsparcie dla prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego. Jest też silnym przeciwutleniaczem, który chroni komórki przed niszczącym wpływem stresu oksydacyjnego. Bierze również udział w syntezie kolagenu, który jest głównym białkiem tkanki łącznej i odpowiada za elastyczność skóry, dziąseł, chrząstki stawowej, ścięgien czy naczyń krwionośnych. Witamina C jest więc też ważna dla zachowania sprawnych stawów, ale także elastycznych tętnic i żył. Ma to ogromne znaczenie w profilaktyce miażdżycy. Wykazuje tez dobroczynny wpływ na skórę i przeciwdziała zmarszczkom. Witamina C działa wspomagająco na wchłanianie żelaza i wykorzystanie kwasu foliowego, które są koniecznym elementem w procesie tworzenia czerwonych krwinek. Co więcej, witamina ta przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego sprzyjając zmniejszeniu uczucia zmęczenia i znużenia. Pomaga we właściwym działaniu układu nerwowego i zachowaniu prawidłowych funkcji psychologicznych.

Skład:
Każda saszetka zawiera 1000mg witaminy C w postaci askorbinianu sodu co stanowi 1250% jej Referencyjnej Wartości Spożycia.

Stosowanie:
Zaleca się przyjmowanie zawartości 1 saszetki 1 raz dziennie.
Zawartość saszetki należy spożyć bezpośrednio lub rozpuścić w niewielkiej ilości wody niegazowanej.
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.
W przypadku bardzo małych dzieci zalecana jest konsultacja z prowadzącym lekarzem pediatrą.

Ważne informacje:
Kobiety w ciąży lub karmiące piersią stosowanie preparatu Ascolip powinny skonsultować z lekarzem.
Ascolip zachowuje 100% właściwości przez okres minimum 12 miesięcy od daty produkcji. Data przydatności do spożycia znajduje się na każdej z saszetek.

Opakowanie:
30 saszetek po 5g – żel doustny (zapewnia miesięczną kurację).

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przed zastosowaniem produktu sugerujemy zapoznanie się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce.

Logowanie

Zdrowa żywność

Kosmetyki naturalne

Nowości

Promocje Producentów

Zestawy z miniproduktami

Dotacja na kapitał obrotowy dla Modrzewscy Sp.J.

Numer projektu: POPW.01.05.00-06-0255/20

Wartość projektu: 70 133,64 pln

Wkład Funduszy Unii Europejskiej: 70 133,64 pln

Cel projektu: Projekt dotyczy wsparcia przedsiębiorcy w zakresie zapewnienia płynności finansowej oraz wsparcia bieżącej działalności w związku z trudnościami finansowymi, które wystąpiły u przedsiębiorce wskutek epidemii COVID-19. Pomoc finansowa udzielana na podstawie programu nr SA.57015 (2020/N).