• Slideshow Image 1
  • Slideshow Image 2

Karta Produktu

NUXE NUXELLENCE ECLAT Pielęgnacja p/starzeniowa młody wygląd skóry 50 ml

cena

122,90 zł

producent:
NUXE POLSKA SP. Z O.O.
rodzaj:
Kosmetyk
miara:
50 ml (butel.z pompką)
kraj:
POLSKA
EAN:
3264680005381

NUXE Nuxellence Eclat Krem 50ml
Nuxellence Eclat pielęgnacja przeciwzmarszczkowa, która przywraca młody wygląd i blask skóry. Z Passiflorą i Kwasem hialuronowym. Wygładza, wypełnia, rozświetla zmęczoną cerę. Dla wszystkich rodzajów skóry. W każdym wieku (dorośli). Młody wygląd naszej skóry jest zależny od optymalnego działania jej komórek, a mitochondria działają jak małe elektrownie, które dostarczają komórkom energii niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. Z czasem jednak DNA mitochondrialne słabnie, w związku z czym spada ilość produkcji energii. W wyniku tego skóra traci swój młodzieńczy blask. Odkrycie przeciwstarzeniowe Nuxe: ten nowej generacji preparat do pielęgnacji skóry z 10 patentami działa w samym sercu komórek skóry, aby pomóc im utrzymać optymalny poziom energii w ciągu dnia, dla efektu rozświetlonej skóry o młodym wyglądzie. Konsystencja „niczym druga skóra”, wzbogacona pigmentami korygującymi o subtelnym, różowym zabarwieniu, natychmiast po użyciu rozświetla skórę. Już po pierwszej aplikacji: skóra jest wygładzona (93%), i bardziej rozświetlona (63%). Po 4 tygodniach stosowania: skóra wygląda na odmłodzoną (76%), wypełnioną (93%), i bardziej rozświetloną (76%). Nie zawiera parabenów. Produkt niekomedogenny.

Wskazania
Nuxellence Eclat pielęgnacja przeciwzmarszczkowa. Dla wszystkich rodzajów skóry. W każdym wieku (dorośli).

Sposób użycia
Stosować rano, solo lub pod krem do pielęgnacji skóry na dzień. Nuxuriance Detox jest idealnym kremem na noc uzupełniającym pielęgnację kremem Nuxuriance Eclat.

Składniki aktywne
Zawiera 87% składników pochodzenia naturalnego m.in.:

Passiflora
Kwas Hialuronowy
Anchusa
Mak Polny
Komórki Kakaowca

Logowanie

Zdrowa żywność

Kosmetyki naturalne

Nowości

Promocje Producentów

Zestawy z miniproduktami

Dotacja na kapitał obrotowy dla Modrzewscy Sp.J.

Numer projektu: POPW.01.05.00-06-0255/20

Wartość projektu: 70 133,64 pln

Wkład Funduszy Unii Europejskiej: 70 133,64 pln

Cel projektu: Projekt dotyczy wsparcia przedsiębiorcy w zakresie zapewnienia płynności finansowej oraz wsparcia bieżącej działalności w związku z trudnościami finansowymi, które wystąpiły u przedsiębiorce wskutek epidemii COVID-19. Pomoc finansowa udzielana na podstawie programu nr SA.57015 (2020/N).