>
  • Slideshow Image 1
  • Slideshow Image 2

Kategorie

Karta Produktu

VICHY NEOVADIOL MAGISTRAL XMAS 17

cena

105,95 zł

producent:
L’OREAL POLSKA
rodzaj:
Kosmetyk
miara:
50 ml (+15ml+3ml)
kraj:
POLSKA
EAN:
5907245471556

Zdjęcie ma charakter informacyjny. Rzeczywisty wygląd produktu może się różnić od prezentowanego na zdjęciu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zmiany w wyglądzie produktu dokonane przez producenta
VICHY NEOVADIOL MAGISTRAL ZESTAW

SKÓRA BARDZO SUCHA

BALSAM PRZYWRACAJĄCY GĘSTOŚĆ SKÓRY 50ml
BALSAM PRZYWRACAJĄCY GĘSTOŚĆ SKÓRY 15ml
NEOVADIOL MAGISTRAL ELIXIR 3ml

+ KOSMETYCZKA

NEOVADIOL MAGISTRAL
Odżywczy balsam przywracający gęstość skóry


VIchy Neovadiol Magistral 50ml
Odżywczy balsam dla kobiet po menopauzie, które pragną zadbać o skórę uwrażliwioną spadkiem aktywności hormonalnej, by przeciwstawić się efektom zmian menopauzalnych: pogłębionej utraty gęstości oraz nasilonego uczucia suchości i zwiotczenia skóry.
Owal twarzy wymodelowany. Skóra bardziej elastyczna. Długotrwałe uczucie komfortu. Zawiera specjalnie wyselekcjonowane olejki witalne, aby odbudować warstwę lipidową naskórka.TECHNOLOGIA REKONSTRUKCJI TKANEK + OLEJKI WITALNE O WŁAŚCIWOŚCIACH ODBUDOWUJĄCYCH:
Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w badaniach z zakresu inżynierii tkankowej Laboratoria Vichy opracowały Technologię Rekonstrukcji Tkanek, pozwalającą odbudować skórę warstwa po warstwie już w 10 dni*.
*Test in vitro.

Odbudowa warstw skóry jest możliwa dzięki połączeniu unikalnych składników aktywnych: Proteic Gf, który pobudza syntezę czynników wzrostu (markerów specyficznych dla odbudowy tkankowej) oraz Pro-Xylane, ktory wzmacnia tkankę podporową i jednocześnie pełni funkcję rezerwuaru czynników wzrostu.

Aby sprostać potrzebom skóry po menopauzie, Laboratoria Vichy połączyły Technologię Rekonstrukcji Tkanek z nową generacją odbudowujących olejków witalnych: olejek z otrębów ryżowych, olejek szafranowy i masło Karite. Ponieważ po menopauzie płaszcz lipidowy naskórka ulega degradacji, olejki bogate w kwasy Omega 3-6-9, "uczą" skórę jak wytwarzać własne lipidy.
Dzięki właściwościom regenerującym, przeciwzapalnym oraz kojącym przywracają siły witalne uwrażliwionej po menopauzie skórze. Doskonała biokompatybilność między kwasami tłuszczowymi a skórą sprawia, że są one idealnie dostosowane do pielęgnacji skóry osłabionej po menopauzie.
Formuła hipoalergiczna testowana pod kontrolą dermatologiczną na skórze wrażliwej. Zawiera Wodę Termalną z Vichy o właściwościach kojących i regenerujących.
Już po 10 dniach skóra jest obudowana warstwa po warstwie.

Skóra odzyskuje gęstość dzień po dniu.

Logowanie

Zdrowa żywność

Kosmetyki naturalne

Nowości

Promocje Producentów

Zestawy z miniproduktami