• Slideshow Image 1
  • Slideshow Image 2

Karta Produktu

MUSTELA BEBE Balsam do nacierania klatki piersiowej 40ml

cena

7,19 zł

producent:
LABORATOIRES EXPANSCIENCE POLSKA SP. Z O.O.
rodzaj:
Kosmetyk
miara:
40 ml (tuba w kartoniku)
kraj:
POLSKA
EAN:
3504105017286

Zdjęcie ma charakter informacyjny. Rzeczywisty wygląd produktu może się różnić od prezentowanego na zdjęciu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zmiany w wyglądzie produktu dokonane przez producenta
Dolegliwości, które pojawiają się wraz z nadejściem pierwszych chłodów mogą zakłócać komfort i spokojny sen twojego dziecka. Kojący balsam dla dzieci „Spokojny Sen” o formule opracowanej specjalnie do stosowania od chwili narodzin*, wmasowany delikatnie w skórę klatki piersiowej ukoi twoje dziecko i pomoże mu spokojnie przespać noc:

Skóra jest wygładzona i nawilżona dzięki zawartości masła shea i wyciągu z miodu.
Zwiększa się komfort twojego dziecka dzięki udrażniającym nosek aromatom sosny i rozmarynu.
Dziecko naturalnie się odpręża dzięki ekstraktom z lipy i rumianku, roślin o właściwościach uspokajających i łagodzących.
Formuła bez zawartości terpenów (kamfora, mentol, eukaliptol) pozwala na bezpieczne stosowanie balsamu od pierwszego dnia życia*.

Dzięki swej nowej formule wzbogaconej Avocado Perseose®, chronionym patentem składnikiem aktywnym naturalnego pochodzenia, Kojący balsam dla dzieci „Spokojny Sen” przyczynia się do wzmocnienia bariery skórnej Twojego dziecka i ochrony bogactwa komórkowego jego skóry.Logowanie

Zdrowa żywność

Kosmetyki naturalne

Nowości

Promocje Producentów

Zestawy z miniproduktami